« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Certyfikowany Kurs Empathy Dolls

2 kwietnia 2022 | 13:00 - 18:00

500 zł

Zapraszamy na szkolenie „Certyfikowany Kurs Empathy Dolls”.

DATA: 2.04.2022 r.
Cena: 500 zł
Miejsce: Warszawa
Zgłoszenia: [email protected] (imię i nazwisko, numer telefonu, nazwa szkolenia, ew. dane do faktury)

Prowadząca: Monika Habik NEUROGEN – neurologopeda kliniczny, terapeuta karmienia. Monika Habik ( za zgodą właściciela patentu ) wprowadza w przestrzeń terapeutyczną Empathy Dolls, jest również autorem kilku standardów i kart pracy Empathy Dolls – lalki terapeutyczne (all rights reserved).

Kurs przeznaczony jest dla terapeutów – logopedów, neurologopedów, terapeutów SI, pedagogów, psychologów, fizjoterapeutów, nauczycieli i rodziców.
Kurs kończy się egzaminem – uczestnik otrzymuje tytuł terapeuty Empathy Dolls.

Zakres tematyczny szkolenia:
Koncepcja Lalek Terapeutycznych Empathy Dolls, skupia się na spersonalizowanym wspomaganiu rozwoju dziecka oraz konieczności doskonalenia jego umiejętności w jak najbardziej przyjaznej atmosferze. Wspieranie fundamentalnej potrzeby obserwacji, empatii. Mirroring, eye contact, dotyk, zapach, dźwięk – wielozmysłowe możliwości komunikacji
i kontaktu terapeutycznego. Unikalne podejście, skupia się nie tylko na indywidualnym rozwoju, terapii i rehabilitacji dziecka, ale zwraca uwagę na potrzebę ciągłego rozwoju kompetencji rodziców, terapeutów, opiekunów, personelu medycznego poprzez budowanie pozytywnych relacji z dzieckiem i wzajemnych. Niefarmakologiczne wsparcie.

Podziel się z innymi!

Szczegóły

Data:
2 kwietnia 2022
Czas:
13:00 - 18:00
Koszt:
500 zł

Miejsce

Artysta Mowy
Komputerowa 7/83
Warszawa,Mazowieckie02-677Polska
Phone
793 111 247

Organizator

Artysta Mowy
Phone
793 111 247
Email
kontakt@artystamowy.pl