Olę poznaliśmy szukając pomocy dla syna, który zaczął mieć duży problemy z płynnością mowy. Braliśmy udział w terapii grupowej. To była niezapomniana przygoda. Ola to wymagająca terapeutka, doskonale przygotowana do zajęć, z pięknym podejściem do dzieci i rodziców. Czuje się, że lubi ludzi, swoją pracę i jest bardzo zaangażowana. Terapia oparta na autorskim programie Oli wniosła wiele pozytywnych zmian do życia całej naszej rodziny. Problem niepłynności jeszcze nie ustąpił całkowicie ale znamy już techniki i sposoby radzenia sobie z „potykaniem”, kontynuujemy terapię i nie poddajemy się. Myślę, że z dalszą pomocą Oli będzie coraz lepiej.
- Pani Klara

Zgłosiłam się do Pani Oli z moim 8-letnim synem z dużym problemem jąkania. Różnorodność proponowanych aktywności, bogaty zestaw pomocy dydaktycznych, umiejętność zainteresowania chłopca ciekawymi zadaniami spowodowały, że w krótkim czasie pojawiły się rewelacyjne efekty. Pani Ola profesjonalnie dopasowała metody do potrzeb mojego syna i w ciągu roku przy regularnych spotkaniach oraz pracy w domu mogę powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces.
- Pani Renata z Warszawy

Do Pani Oli trafiliśmy z 5 letnim synkiem, który od ponad 2 lat się jąkał . Terapia zaproponowana przez Panią Olę była skuteczna, w dość szybkim czasie (kilka miesięcy) udało się nam uzyskać bardzo dużą poprawę. Pani Ola ma bardzo fajne podejście do dzieci ale również wymaga od rodziców zaangażowania i szerszego spojrzenia na problemy dziecka, nie tylko te widoczne problemy z mówieniem ale całościowy rozwój emocjonalny dziecka. Bardzo polecam współpracę z Panią Olą. Jedyne co to fakt że trudno czasem z terminami ale na pewno warto poczekać.
- Pani Ania z Warszawy

Z czystym sumieniem polecam Panią Olę, neurologopedę , psychologa. Świetną Specjalistkę! W Warszawie jest mało terapeutów tak skutecznie pomagających dzieciom!
- Pani Magdalena z Warszawy

Drodzy Rodzice, jeżeli Wasze dziecko mówi niepłynnie, jaką się, ma wadę wymowy albo chcielibyście skonsultować się w kwestiach wychowawczych, psychologicznych szczerze polecam Państwu p. Aleksandrę Jastrzębowską - Jasińską neurologopedę, logopedę i psycholożkę. Takie specjalizacje, które posiada jedna osoba to kompleksowe, bardzo holistyczne podejście - najlepsze dla dziecka i rodziny. Pani Ola to specjalistka przez wielkie S. Dzieciom i Rodzicom z Warszawy polecam z czystym sumieniem. Miałam okazję współpracować z p. Olą i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Mam nadzieję, że będziemy ją dalej kontynuować.
- Pani Dagmara z Warszawy

Do Pani Oli trafiliśmy z moim 4 letnim synem, który w zasadzie od roku zmagał się z problemem jąkania. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc i wsparcie, które w tego typu problemie jest niezwykle ważne. Pani Ola jest osobą o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, do tego pełną empatii i zrozumienia dla indywidualności każdego dziecka. W efekcie od dłuższego czasu mowa mojego syna jest na satysfakcjonującym i stabilnym poziomie a ja jestem bardziej kompetentna we wspieraniu mojego dziecka.
- Pani Wiola z Warszawy

Na wizytę u Pani Oli zgłosiliśmy się w grudniu 2017, po 10 miesiącach borykania się z problemem jąkania u naszego wówczas 4-letniego synka. Po przeprowadzeniu ewaluacji oraz dogłębnym omówieniu problemu i możliwych strategii działania, Pani Ola zaproponowała jedną z dostępnych terapii. Był to strzał w dziesiątkę. Terapia wymagała od nas wszystkich sporo wysiłku i zaangażowania, ale już po 2 miesiącach jąkanie zaczęło widocznie ustępować. W czerwcu 2018 zakończyliśmy terapię z wynikiem pozytywnym. Na 5 urodziny, najpiękniejszym prezentem dla synka i dla nas jest jego płynna mowa. Pani Ola ma świetne podejście do dzieci oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne. Wie jak motywować zarówno młodych pacjentów jak i ich rodziców. Szczerze polecamy terapię u Pani Oli.
- Pani Małgorzata z Warszawy

Do pani Oli tafiliśmy rok temu z problemem jąkania u syna, który w tamtym momencie spadł na nas niespodziewanie i stał się tematem nr 1 dla całej rodziny;sytuacja zrodziła mnóstwo obaw, niepokojów i spowodowała że przez moment z obawą patrzyliśmy w przyszłość. Towarzyszyła nam w tym pani Ola, która od pierwszego spotkania na każdych zajęciach była ogromnym wsparciem zarówno dla Kuby jak i dla nas. Oprócz profesjonalizmu, ogromnej wiedzy na temat tego jak pracować z Kubą, jak reagować...dała nam o wiele więcej, dała to co w całej terapii okazało się mega ważne - jak żyć na co dzień, jak wspierać nasze dziecko, jak reagować w szkole/na podwórku i jak pomagać Kubie aby w całej tej sytuacji czuł się dobrze. Otrzymaliśmy ogromne wsparcia, empatię, każde zajęcia były bardzo pomocne a podejście pani Oli powodowało, że syn uczestniczył w nich bardzo chętnie i był zmotywowany do pracy na co dzień... w chwili obecnej mówi prawie płynnie . To ogromna przyjemność dla nas że mogliśmy pracować z tak wspaniałą osobą w tak ważnym dla nas momencie. Dziękujemy
- Pani Milena z Warszawy

Kontakt do tej mega -specjalistki znalazłam w internecie Szukałam osoby która podjęła by się terapii syna.Naszym problemem była niepłynność mowy i wielkie przerażenie wynikające z pogłębiających się objawów. (zacinanie się na zdaniach,słowach,sylabach,tiki nerwowe). Ta młoda,niezwykle sympatyczna ale wymagająca terapeutka zajęła się najpierw nami rodzicami a potem krok po kroku "walczyła" z naszym uparciucha.Antoni często miał fochy na zajęciach, które Pani Ola dzielnie rozwiewała. Kiedy nie ma zajęć Antek pyta: Mamo ale dziś piątek jedziemy do Pani Oli? Nie wspomnę już o zapleczu dydaktycznym.Pani Ola wykupuje wszystkie nowinki,tworzy unikatowe ciekawe pomoce .Chyba wszyscy rodzice podopiecznych powinni złożyć się na masaż kręgosłupa dla Pani Oli ?kto widział jej torby podręczne to wie o czym piszę. Najlepszy terapeuta logopeda psycholog jakiego znam. Oby kursy prowadzone przez Panią Olę nie poszły w las i wykształcił super kadrę specjalistów? Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to proszę już umówić się na wizytę-naprawdę warto!
- Pani Marlena z Warszawy

Pani Ola wyprowadziła mojego 12 - letniego syna z jąkania. Chłopiec borykał się z tym problemem od trzeciego roku życia. Uczestniczył w różnych terapiach zajmujących się jąkaniem, ale z różnym, często dość słabym rezultatem. Pani Ola nie tylko prowadziła z synem terapię logopedyczną, ale też zajęła się stroną psychologiczną dziecka. Dzięki bardzo dobremu podejściu do dzieci (nawet nastoletnich) mój syn z chęcią jeździł na zajęcia. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Olę. Uważam ją za świetną specjalistkę zajmującą się jąkaniem.
- Pani Agata z Warszawy

Ola pomimo młodego wieku ma dużą wiedzę i umiejętności. Do "mówię dobrze" trafiłam przypadkiem i to była bardzo dobra decyzja, aby podjąć tutaj j terapię. Ola jest zaangażowana w terapię, jej pomoc nie kończy się w momencie opuszczenia gabinetu. Polecam!
- Pani Kasia z Warszawy

Odkąd pamiętam zmagałam się z zacinaniem. Raz było lepiej, raz gorzej im więcej stresu tym większe zacinanie. Jakby głos odmawiał współpracy. Do Pani Oli trafiłam przez przypadek, szukając kolejny raz kogoś odpowiedniego kto mi pomoże.To był strzał w dziesiątkę! Bardzo szybko zaczęłam widzieć efekt naszych spotkań. Pani Ola jest profesjonalistką z niesamowicie pozytywną i motywującą energią. Pomogła mi w mówieniu i postawiła na odpowiednie tory. Pomogła uwierzyć w siebie. A to zaowocowało spokojnym mówieniem! Dziękuję i serdecznie polecam!
- Pani Patrycja z Warszawy

Do Pani Oli uczęszczam na zajęcia logopedyczne z 4 letnim synkiem. Pani Ola ma świetne podejście do dzieci, jest bardzo zaangażowana w pracę i rozwój swoich podopiecznych....widząc, że mój synek ma problem z motoryką małą, wprowadziła do zajęć logopedycznych elementy terapii ręki aby pomóc Hubertowi usprawnić rączkę, jak również pokazać nam metody pracy w domu. To prawdziwa skarbnica pomysłów i wiedzy, poprzez kreatywność potrafi zainteresować i sprawić by dziecko, które na ogół niechętnie podejmuje współpracę nagle słucha, pracuje i wykonuje powierzone mu zadania z pełną dbałością, świetnie się przy tym bawiąc. Postępy jakie uczynił mój synek przez zaledwie 4 miesiące są naprawdę duże, Pani Ola jest bardzo kreatywna i zaangażowana w swoją pracę, materiały są przygotowywane bardzo starannie przez co całe zajęcia są naprawdę na wysokim poziomie. Każdorazowo po zajęciach otrzymujemy materiały do pracy w domu. Hubert idąc na zajęcia mówi "ciekawe jakie zadania wymyśli Pani tym razem" jest podekscytowany i dopytuje się kiedy pójdziemy do Pani Oli...uważam, że lepszej rekomendacji nie ma ! Ja osobiście czuję, że moje dziecko jest traktowane przez Panią Olę indywidualnie,że nie jest to kolejny chłopiec...widzę, że dla Pani Oli jest to Hubert, który ma konkretne problemy z mową.Polecam z całego serca!
- Pani Iwona z Warszawy

Pani Aleksandra jest osoba bardzo ciepła, cierpliwa co jest kluczowe w kontakcie z Dziećmi, a w tym niezwykle kompetentna, co istotne ocenia wszelkie wyzwania rozwojowe kompleksowo. Szczerze polecam .
- Pani Ewelina

Polecam, Pani Ola jest bardzo kompetentna ma świetne podejście do dzieci. Jestem bardzo zadowolona że z córką do niej trafiłyśmy.
- Pani Dorota

Pani Psycholog jest przeuroczą osobą, która natychmiast zjednuje sobie sympatię dziecka. Mój synek chętnie współpracuje i chce wracać na spotkania. Czuję że duża wiedza Pani Psycholog pomoże mojemu dziecku i całej rodzinie w naszym problemie. Bardzo polecam innym rodzicom.
- Pani Barbara

Bardzo miła i kompetentna Pani. Dzieci bardzo ja polubiły. Rzeczowa diagnoza. Polecamy.
- Pan Mirosław z Rodziną

Pełen profesjonalizm i wielka pasja. Świetne podejście do dzieci oraz bardzo kompleksowe wskazówki dla całej rodziny. Terapia syna przyniosła bardzo dobre efekty a co najważniejsze są one trwałe. Syn po kilku miesiącach od zakończenia terapii grupowej dalej bardzo dobrze ją wspomina i chętnie wykonuje ćwiczenia w domu.
- Pani Kamila

Wizyty oceniamy z synem bardzo dobrze i pozytywnie. Pani Ola opanowana z podejściem do dzieci, ma dużo cierpliwości i spokoju co jest dla mnie naprawdę ważne. Polecam!
- Pani Edyta P.

Pani Aleksandra to bardzo dobry specjalista. Ma podjęcie i cierpliwość do dzieci. Umie zmotywować dziecko do pracy w gabinecie i w domu. Wprowadza miłą i dobrą atmosferę na zajęciach. Bardzo gorąco polecam.
- Pani Alina

Pani Ola ma super podejście do dzieci, ma dużo empatii. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze nie czuliśmy skrępowania jak przy standardowej wizycie u specjalisty. Trafnie postawiona diagnoza po szczegółowym wywiadzie z dzieckiem i rodzicami. Szczerze polecam.
- EMKA

Zajęcia z Panią Pauliną po prostu fantastyczne. Córka wyszła zadowolona, a mama pełna wskazówek i pomysłów na ćwiczenia w domu.
- Pani Sylwia

Ola ma mega ciepłe podejście do dziecka, które łączy z bardzo profesjonalną i skuteczną terapią 🙂 Dzieci chętnie przychodzą na zajęcia, bo zawsze jest wesoło i miło.
- Pani Inga

Świetny kontakt, dokladna diagnoza z opisem. Syn bardzo lubi zajęcia z pania Pauliną. Są to pierwsze zajecia logopedyczne ktore lubi i na ktore chętnie chodzi.
- Pani Agnieszka

To najlepsza inwestycja jakiej mogłam dokonać dla mojego dziecka, dla siebie i dla całej mojej rodziny:) świetnie zorganiowane i prowadzone zajęcia, w spósób bardzo ciekawy i angazujący dzieci i rodziców. Moja córka bardzo lubi chodzić na zajęcia, a ja obserwuję jak w naturalny sposób zmieniają się nasze rodzicielskie nawyki, a moja córka zaczyna mówić bardziej świadomie i z coraz z mniejszą niepłynnością mówienia. A to dopiero obserwacje po kilku zajęciach:) Bardzo polecam wszystkim zaniepokojonym rodzicom, którzy zmagają sie z niepłynnością mówienia swojego dziecka.
- Pani Joanna

Jesteśmy po kilkumiesięcznej terapii jąkania. Córka (5 lat) jąkała się tak, że męczyliśmy się sami jej słuchając. Było fatalnie. W trakcie trwania terapii były momenty lepsze i gorsze ale systematyczna praca w domu, zgodnie ze wskazówkami Pani Oli udowodniła, że można całkowicie wyjść z jąkania. W tej chwili córka mówi płynnie, nie ma śladu po jąkaniu. Pani Ola to bardzo dobry specjalista z profesjonalnym i pełnym spokoju podejściem do dzieci oraz umiejętnością zaangażowania dziecka w ćwiczenia. Córka tylko pytała: „kiedy pojedzie do tej cioci, która się z nią bawi”. Bardzo dziękujemy Pani Olu za świetne i pełne profesjonalizmu podejście oraz terapię, która pozwoliła trwale pozbyć się jąkania.
- Pani Jaga

Zaangażowana, skuteczna, sympatyczna- to cechy które wyróżniają Panią Aleksandrę. Przyszłam z problemem jąkania i jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć oraz ilości materiałów otrzymywanych do ćwiczeń w domu. Jak się okazuje dobry specjalista umie poprawić mowę, a także poukładać w głowie. Polecam!
- Pani Klaudia

Metodyczna, cierpliwa, przemiła osoba. Dzięki Oli nauczyliśmy się jak postępować z córką i szybko zauważyliśmy postepy. W 100% polecam!!!
- Pani Monika

Trafiliśmy do p. Aleksandry z polecenia i szczerze polecamy dalej! Pani Aleksandra nam bardzo pomogła przy trudności w płynności mówieniu synka. Dużo wsparcia i wiedzy, która przyniosła oczekiwane efekty 🙂
- Pani Agnieszka Gola

Wizyta przebiegła pomyślnie. Pani doktor zaangazowana, podejście do małego pacjenta idealne. Wszystko na spokojnie wyjasnia, przedstawia plan działania. Polecam
- Pani Patrycja

Po pierwszej wizycie jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Aleksandra dokładnie o wszystko wypytała, doskonale wszystko wyjaśniła, opowiedziała o możliwych terapiach. Przesympatyczna i ciepła osoba. Polecamy!!!
- Pani Wiola

Polecam. Bardzo fajne, ciekawe zajęcia. Pani Ola bardzo fajne podejście do dzieci. Jesteśmy po terapii grupowej, efekty zauważalne.
- Pani Ewelina

Pani Aleksandra dzięki swojej wszechstronnej wiedzy udzieliła mi świetnej przekrojowej diagnozy, nakreślając plan dalszego leczenia. Zarazem zadbała o jak najlepsze rozwiązanie dla mnie jako pacjenta, kładąc moje dobro nad swój interes - jako specjalistka, jak i również dobra osoba. Po stokroć polecam 🙂
- Pan Maciej

Jestem szalenie zadowolony z zajęć w Artyście Mowy. Zdarza mi się korzystać z usług specjalistów różnych dziedzin, ale tak profesjonalnych, a przy tym zaangażowanych w pracę z klientem terapeutów jeszcze nie spotkałem. Absolutnie polecam.
- Pan Paweł

Świetny lekarz,miła, rzeczowa, konkretna, zaangażowana ,wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.
- ez

Super wizyta, bardzo polecam. Przyjazny gabinet, pani z rewelacyjnym podjęciem do dziecka. Dziękuję
- Pani Beata J.

Skuteczność w pracy z dzieckiem. Umiejetność zaangażowania dziecka nawet w trudnych sytuacjach oraz przy trudnych nastrojach.
- MD

Polecam terapię CZAD - jesteśmy z synkiem (lat 6) po całym cyklu terapii jąkania. Nie ukrywam, że na początku miałam wątpliwości, co do terapii grupowej (wcześniej chodziliśmy do innego gabinetu logopedycznego - indywidualnie), ale syn nie lubił tych zajęć, nie chciał w nich uczestniczyć i nie widzieliśmy efektu. Mowa się nie polepszała, a wręcz czasem pogarszała, nie chciał wykonywać ćwiczeń (teraz wiem, że ćwiczenia nie były odpowiednio dobrane do wieku i nie były dla niego wystarczająco atrakcyjne) Ola i cały zespół (ciocie i wujek) - wspaniali ludzie, ciepli, pomocni, z podejściem do dzieci. Mój syn uwielbiał ich i co najważniejsze potrafili do niego trafić. Uważam, że całościowe podejście programu CZAD to najlepsze rozwiązanie dla dzieci jąkających się - nie tylko pod względem logopedycznym, ale jako wsparcie dla dzieci wysoko wrażliwych i ich rodziców. Nie da się opowiedzieć jednym słowem, program dotyka tylu aspektów i zakresów. Syn nie tylko poprawił płynność mowy (problem jest znikomy – nikt z nas nie jest w 100% płynny), ale też pokonał wiele barier i trudności psychologicznych. Polecam program CZAD.
- Pani Małgorzata

Byłam z synem na pierwszej wizycie - dotyczyła zarówno wad wymowy jak i tematu niepłynności. Mam poczucie, że zostałam zarówno ja oraz syn dogłębnie wysłuchani, pani Aleksandra okazała pełne zainteresowanie i zaangażowanie w poznanie problemów i przedstawienie planu działania. Dobry prognostyk na dalszą współpracę.
- Pani Anna

Bardzo pozytywne wrażenie, szczegolowe informacje odnośnie terapii. Z miłą chęcią zapiszę dziecko na terapię. Serdecznie Polecam.
- E.K.

Pani Aleksandra jest wybitnym specjalistą. Cała kadra pracująca z Panią Olą jest na wysokim poziomie. Pierwsza wizyta odbyła się bardzo przyjaźnie dla dziecka. Pani Aleksandra sprawdzając moją córkę zaproponowała leczenie grupowe, oczywiście wszystko szczegółowo objaśniając. Zaufaliśmy jej i jesteśmy zaskoczeni z rezultatów jakie otrzymujemy. Z córką zgłosiłam się z problemem jąkania, były momenty, że nie potrafiła wypowiedzieć jednego słowa poprawnie. W tym momencie zdarzają jej się trudniejsze dni, ale większość jest już bez zająknięcia Pani Aleksandra nie tylko leczy nasze dzieci, ale także potrafi otworzyć oczy doroslym i pokazuje jak w zupełnie inny sposób podejść do problemów, emocji, spraw codziennych. Pani Olu bardzo bardzo dziękuję że zajęła się Pani naszym przypadkiem
- Dorota