« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolenie Komunikacja w zawodzie pomocowym

18 czerwca 2022 | 10:00 - 19 czerwca 2022 | 16:00

550zł

Zapraszamy na SZKOLENIE: Komunikacja w zawodzie pomocowym.

TERMIN: 18-19.06.2022 (10.00-16.00)
CENA: 550 zł
MIEJSCE: Warszawa
ZGŁOSZENIA: [email protected]
PROWADZĄCY: Aleksandra Jastrzębowska – Jasińska i Marcin Kuszyński

PROGRAM:
1. Zadbany specjalista fundamentem efektywnej komunikacji z klientem
2. Budowanie poczucia bezpieczeństwa w relacji z klientem
3. Podstawy komunikacji: konstruowanie komunikatów ja, dawanie informacji zwrotnej
4. Zastosowanie założeń teorii poliwagalnej S. Porgesa w zawodzie pomocowym
5. Trening komunikacji w duchu porozumienia bez przemocy, budowanie komunikacji z klientem uwzględniającej jego emocje, potrzeby i prośby w oparciu o fakty
6. Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach jako pomoc w sięganiu po postawę niewiedzy, zasoby klienta, relacji, w której przychodzi klient oraz celów do pracy
7. Rola Uważności w komunikacji z klientem oraz samym sobą
8. Granice w relacji z klientem
9. Superwizja w zawodzie pomocowym – teoria i praktyka
10. Studia przypadków – zastosowanie umiejętności w praktyce

Warsztat praktyczny skierowany do osób pracujących na co dzień w zawodzie pomocowym w kontakcie z klientem: psychologów, lekarzy, pielęgniarek, logopedów, terapeutów, fizjoterapeutów, pracowników pomocy społecznej, nauczycieli. Praca indywidualna oraz w grupach, głównie w oparciu o potrzeby i przykłady zgłoszone przez uczestników. Warsztat zakończony jest uzyskaniem certyfikatu.
Prowadzący:
Aleksandra Jastrzębowska – Jasińska – psycholog, neurologopeda kliniczny, coach, wykładowca akademicki. Pracuje z klientami w każdym wieku w oparciu o podejście relacyjne, bliskościowe i porozumienie bez przemocy. Jest właścicielką bliskościowego Centrum na warszawskim Mokotowie – Artysta Mowy – Centrum Terapii i Rozwoju oraz autorką Programu CZAD wspierającego odporność psychiczną u dzieci i ich rodziców. Pasjonuje się teorią poliwagalną i uwielbia pracę z ludźmi. W pracy i w życiu kieruje się zasadami „człowieczeństwa bliskości”, podmiotowości i szacunku oraz empatii do drugiego człowieka. Obecnie kończy pracę doktorską w dziedzinie psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej.
Marcin Kuszyński – psycholog, terapeuta TSR w trakcie procesu certyfikacji, praktyk metody Kid’s Skill’s. Doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich poradniach zdrowia psychicznego i poradniach psychologicznych oraz w charakterze terapeuty środowiskowego na warszawskiej Pradze. Prowadzi własny gabinet terapeutyczny w ramach którego udziela konsultacji i terapii osobom dorosłym, młodzieży, parom, rodzinom. Pracuje głównie w oparciu o model Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, bliskie są mu założenia modelu Empatycznej Komunikacji. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, swoją pracę poddaje regularnej superwizji i interwizji. Absolwent Szkoły Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, aktualnie ubiega się o nadanie międzynarodowego certyfikatu IASTI.

 

Podziel się z innymi!

Szczegóły

Początek:
18 czerwca 2022 | 10:00
Koniec:
19 czerwca 2022 | 16:00
Koszt:
550zł

Miejsce

Artysta Mowy
Komputerowa 7/83
Warszawa,Mazowieckie02-677Polska
+ Google Map
Phone
793 111 247

Organizator

Artysta Mowy
Phone
793 111 247
Email
kontakt@artystamowy.pl