MAMY CZAS to warsztaty grupowe dla kobiet w ciąży i mam dzieci w każdym wieku, które chcą spotkać się z innymi kobietami, które doświadczają podobnych radości i trudów macierzyństwa. To możliwość wejścia do kręgu kobiet w bezpiecznym miejscu, empatycznej atmosferze, ze wsparciem dwóch specjalistek – psycholożki i douli.

Podczas warsztatów oprócz części merytorycznej na dany temat dotyczący matek, rodziny czy dzieci rozmawiamy też o bieżących sprawach: radościach i niepokojach mam. Znajdzie się miejsce na wylanie swoich żali, podzielenie się codziennością niezależnie czy jest ona łatwa czy trudna i otrzymaniem dobrego słowa, wsparcia ze strony grupy. Mamy w grupie odkrywają, ze mają podobnie, że łączą je sytuacje rodzicielskie, dziecięce przygody i domowe okoliczności. Widzą w znanych sobie sytuacjach nie tylko siebie, ale też inne mamy. Mogą posłuchać jak to jest u innych i podzielić się swoim doświadczeniem. Moc grupy pozwala wybrać dla siebie formy pomocy, odpowiedzi na pytania czy wskazówki, a także podkraść dla siebie podpowiedzi wynikające z czyjegoś doświadczenia. Spotkać tu można mamy, które miały tak samo, czują tak samo, tak samo się boją i ujrzeć zrozumienie w ich oczach, czego często bardzo brakuje.

Chcemy tworzyć miejsce przyjazne dla mam, bez oceniania, wstydu i strachu. Zamiast tego dzielimy się z Wami naszą empatią, ciepłem i bezpieczną relacją.

Jeśli jest Ci to bliskie, zajrzyj do nas na warsztaty MAMY CZAS, aby pogadać wspólnie w kręgu mam przy kawie, herbacie i ciastku z lub bez dziecka, jak wolisz i jak możesz;)

Do zobaczenia,
Ola Jastrzębowska-Jasińska i Helena Bielawska

Podziel się z innymi!