Mamania zachwyciła mnie wydaną przez siebie książką, która jest cudowną kwintesencją całej mojej pracy z rodzicami i dziećmi. Opisuje na kilkunastu stronach za pomocą kilkunastu zdań podstawę mojej filozofii terapeutycznej i relacyjnej. Jesteście ciekawi o jaką pozycję chodzi?

„A królik słuchał” autorstwa Cori Doerrfeld od wydawnictwa Mamania to lektura doskonała! Moje zauroczenie tą książką nie zna końca. To propozycja dla rodziców, dla dzieci, dla terapeutów, dla nauczycieli, dla zwolenników nurtu bliskościowego w terapii, dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi w interakcji z dzieckiem, w budowaniu z nim relacji, po prostu w byciu z nim, z pełnym zaangażowaniem, miłością i akceptacją. To opowieść, o chłopcu, którego wspaniała budowla została zniszczona i jego pocieszycielach, którzy nie chcieli czy nie potrafili go zrozumieć oraz króliku, który okazał się być najwspanialszym towarzyszem, dlatego, że był, słuchał, towarzyszył i akceptował, a także pozwalał na ujście wszystkich emocji.

Każdy z Was powinien przeczytać tą książkę, tak skromną w swojej formie, a tak ważną i wielką w swoim przekazie. Dla bliskościowców to jedna z najważniejszych książek, jakie powinni przeczytać.

POLECAM OGROMNIE, Z CAŁEGO SERCA!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!