Gra karciana z charakterem, czyli „Paszczaki” od Nasza Księgarnia – gry. W malutkim pudełeczku ukryte są piękne karty z uroczymi stworkami w różnych strojach, które zwane są Paszczakami.

Gra polega na układaniu kart w taki sposób, aby między takimi samymi kartami w pionie lub w poziomie zebrać jak najwięcej innych, które dzięki ułożeniu ich między dwoma takimi samymi można zebrać – tak zdobywa się punkty. Gra jest prosta, właściwa dla dzieci od 4-5 lat. Można używać jej też w modyfikacji, wybierając z puli karty z takimi samymi paszczakami i grając w popularne memory.

Karty oprócz wykorzystania w grze będą doskonałą pomocą do nauki nazw zawodów, gdyż wiele Paszczaków na kartach jest ubrana w stroje właściwe dla kucharza, lekarza, tancerza, piosenkarza czy astronauty. Oprócz nazywania zawód można również pokusić się o nazywanie kolorów Paszczaków.

Gra jest dokonała do wzięcia ze sobą w podróż czy na zajęcia gdyż zapakowana jest w malutkie pudełeczko, które kryje wiele możliwości zastosowania w grze, oprócz tych podstawowych. 
Polecam wszystkim fanom stworków, rodzinom, dzieciaczkom i terapeutom!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!