„Opowieści dziwnej treści” to gra od wydawnictwa Alexander Toys, która spodoba się dzieciom, młodzieży, ale i dorosłym. To alternatywa dla zabaw ze znanymi kośćmi opowieści.

Oprócz ośmiu dużych kości z konkretnymi obrazkami w pudełku znajdziemy podkładkę do gry, a także co najważniejsze, element uatrakcyjniający grę z kośćmi, czyli karty. Karty zawierają po trzy tytuły znanych filmów, których treść należy opowiedzieć za pomocą wylosowanych kości. Możemy bawić się z zgadywanie o jaki film chodzi lub po prostu opowiadać treść określonego filmu samodzielnie lub z pomocą inny graczy. Możliwe są też przeróżne możliwości gier z samymi kostkami, których w instrukcji znajdziemy aż osiem. Dla dzieci młodszych warto stworzyć własne karty z nazwami bajek znanym dzieciom, które mogą opowiedzieć.

Gra mieści się w średniej wielkości pudełku, stworzona jest z trwałych materiałów. To gra uniwersalna, a więc nadająca się dla osób w każdym wieku, które lubią ćwiczyć kreatywność i stymulować swoją wyobraźnię. Będzie dokonała do ćwiczenia mowy opowieściowej, narracji, budowania dłuższych wypowiedzi.
Uatrakcyjni zajęcia terapeutyczne i sprawdzi się podczas zabaw z rodzicami i spotkań towarzyskich.
Polecam!

Gdzie kupić?

Obejrzyj recenzję wideo gry: „Opowieści dziwnej treści”

Podziel się z innymi!