Jak karmić maluszka? Jak rozszerzać dietę, uczyć pić z kubka? Kiedy podejmować kolejne wyzwania w karmieniu i jakich narzędzi używać? To wszystko, a także odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące karmienia maluszka rodzice znajdą na tym warsztacie, który poprowadzi neurologopeda mgr Marcelina Przeździęk.

Program warsztatu:

  1. Rozszerzanie diety niemowlęcia -pierwsza łyżeczka, kawałki i kubek. Kiedy moje dziecko jest gotowe na rozszerzanie diety?
  2. Jak utrudniać faktury pokarmów?
  3. Wyznaczniki gotowości do rozszerzania diety dziecka.
  4. Jak nauczyć dziecko pić z kubeczka?
  5. A co z BLW?
  6. Moje dziecko nie chce próbować? Moje dziecko nie chce jeść stałych pokarmów, jak sobie z tym radzić?
  7. I tzw. Q &A – pytania uczestników warsztatów o karmienie dziecka.

Koszt udziału w warsztacie to:

  • 70 zł za jednego rodzica
  • 95 zł za parę rodziców

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: [email protected]

Warsztaty poprowadzi: mgr Marcelina Przeździęk – neurologopeda, pedagog specjalny, terapeuta NDT-Bobath, terapeuta karmienia. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika specjalna, specjalność logopedia. Ukończyła podyplomowe studia neurologopedyczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako neurologopeda w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego i Oddziale Dziennej Rehabilitacji Neurologicznej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci. Obecnie pracuje w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie i Centrum Intensywnej Terapii Olinek.

Podziel się z innymi!