Pierwsza ze świątecznych niespodzianek od REBEL.pl w naszym Centrum to gra „Cardline. Zwierzęta”. Karcianka schowana w małym metalowym pudełku pełnym kart przedstawiających różniące gatunki zwierząt i ich charakterystykę w postaci.

Każda karta opatrzona jest nazwą zwierzęcia (zwyczajową i łacińską), informacja do jakiej rodziny zwierząt należy oraz jaki jest jego średni rozmiar, waga i długość życia, a także jaki jest stopień zagrożenia wyginięciem tego gatunku. Będzie to doskonała gra dla miłośników zwierząt, który chcą poznać nowe gatunki i podstawowe informacje o nich. Wśród zwierząt znajdziemy popularnego bociana, biedronkę czy pumę, a także mniej znanych: rybę – granika wielkiego, warana z komodo czy daniela. W każdej rundzie gracze wybierają cechę zwierzęcia, którą będą odgadywać i obstawiać w danej rundzie. Na środku stołu ląduje jedna karta, a każdy kolejny gracz musi ułożyć swoje karty względem niej obstawiając czy waga, wielkość czy czas życia wykładanego przez nich zwierzęcia jest większa lub mniejsza od zwierzęcia na stole i kolejnych dokładanych przez pozostałych graczy. W trakcie gry liczy się spostrzegawczość, logiczne myślenie i pamięć przy kolejnych rozgrywkach.

Polecam starszym przedszkolakom, dzieciom w wieku szkolnym, młodzieży, a także dorosłym – wciągająca rozgrywka gwarantowana!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!