Mamy tu fanów „Krainy lodu II”? Na pewno spodoba się Wam nowa gra od REBEL.pl – „Dobble: Kraina lodu II”. To nowa wersja znanego i lubianego Dobble, ale z obrazkami z tytułowej bajki.

Dzięki grze ćwiczymy uwagę selektywną, spostrzegawczość, analizę wzrokową. Na kartach znajdziecie po 6 małych obrazków z występujących w grze z: Anną, Elsą, małą Anną i Elsą, tarczą Arendelle, listkiem, śnieżynką Elsy, wiatrem, kryształkiem lodu, salamandrą, ognistą salamandrą, olbrzymem, Nokkiem, Mattiasem, Elsą i Nokkiem, Svenem, Kristoffem, Olafem, drzewami, ręką Olafa, ciałem Olafa, zamkiem, liśćmi, wodą, królem Agnarrem, marchewką, wisiorkiem, Anną i Elsą, Hanią Mają, królową Iduną oraz Ryderem. Przed grą warto poznać znaczenie symboli, gdyż nie wszystkie są oczywiste. Gramy szukając wspólnych symboli na karcie naszej i leżącej na środku stołu, liczy się tu szybkość.

Polecam dla starszych przedszkolaków i dzieci szkolnych, a także dorosłych. Każdy znajdzie przyjemność w tej szybkiem, emocjonalnej grze:)

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!