Dinozaury powracają do naszego Centrum dzięki grze „DRAFTOZAUR” od Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Ta pięknie wykonana gra pozwoli nam przenieść się do czasów kiedy żyły dinozaury i poszukać odpowiednich dla nich terenów.

Kostka w każdej rundzie wskazuje, gdzie zamieszka wybrany przez gracza dinozaur. W zależności od wyboru planszy: zimowej lub letniej, dinozaury możemy umieścić w lesie, w dżungli, w górach, w rzece, na łące, w samotni, na prerii, w czujce, na moście, na piramidzie lub na kwarantannie. Grę wygrywa osoba, która dzięki odpowiednim ustawieniom dinozaurów zbierze największą ilość punktów.

W grze oprócz 5 dwustronnych plansz znajdziecie miseczki i woreczek na dinozaury, kostkę i drewniane dinozaury w 6 kolorach (po 10 tyranozaurów, diplodoków, triceratopsów, spinozaurów, stegozaurów i parazaurolofów). Drewniane dinozaury mogą nam też posłużyć do ćwiczeń kategoryzacji według koloru, pamięci czy układania sekwencji.

Dzieci interesujące się dinozaurami pokochają tę grę. Podczas zajęć terapeutycznych pozwoli zaplanować mnóstwo ćwiczeń z dinozaurami w roli głównej. Jakość wykonania sorawi, że długo będziemy mogli z niej korzystać. Bardzo polecam!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!