W Artyście mamy też wiele propozycji gier urozmaicających zajęcia dla dzieci szkolnych i nastolatków. Jedną z nich jest nasza nowość, czyli gra karciana „Śpiące Królewny” od REBEL.pl.

Celem graczy jest zbudzić bajkowe śpiące królewny odpowiednio używając kart, które trzyma w ręku. W grze ważna jest odpowiednia strategii i odpowiednie zagrywanie posiadanych kart. Królewnę uratować może rycerz, ale przeszkodzić mu w tym może gracz, który użyje przeciwko rycerzowi Smoka. Obudzoną Królewnę można też uśpić ponownie jeżeli nie obroni się jej magiczną różdżką.

Karty pozwalają na odzyskiwanie ruchu, zbieranie kolejnych kart specjalnych i kolekcjonowanie Królewien. Są też korzyści i ograniczenia związane z posiadaniem określonych kart Królewien. Wszystkie karty mają ciekawą grafikę,a królewny kreatywne przydomki. Po zagraniu kilku rozgrywek z pomocą instrukcji kolejne są już łatwiejsze. Dzieci świetnie się bawią przy tej grze, są bardzo skoncentrowane i uczą się planowania . gra będzie świetną propozycją do spędzenia czasu z dzieckiem w domu, a w czasie zajęć terapeutycznych będzie dodatkiem do realizowanych ćwiczeń.

Grę polecam fanom karcianek, będzie odpowiednia dla dzieci od 7-8 roku życia.

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!