Egmont wydało kolejne propozycje z serii ruchomych książeczek „Pierwsze słowa” z „Akademii mądrego dziecka”. W Centrum poprzednie publikacje z tej serii cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Teraz do kolekcji dołączyły: „Muzyka”, „Jedzenie”, „Zwierzęta domowe” oraz „Dzikie zwierzęta”.

Na okładce i każdej stronie książeczki znajdziecie jeden ruchomy element prezentujący dany przedmiot, a na końcu obrazki wszystkich prezentowanych w książeczce słów. W „Muzyce” pogramy na cymbałkach, trąbce, bębenku, akordeonie oraz zagrzechoczemy grzechotkami, a także poznamy inne instrumenty widoczne na obrazkach w książce. W „Jedzeniu” sprawdzimy jak wewnątrz wygląda jabłko, co można zjeść na obiad czy śniadanie, poznamy kilka warzyw i owoców oraz słodkości. „Zwierzęta domowe” zapoznają dzieci z pieskiem, kotami, rybkami, żółwiem, ptaszkiem, chomikiem i królikiem oraz ich ulubionymi aktywnościami. „Dzikie zwierzęta” oprowadzą nas po świecie zwierząt żyjących na sawannie, w dżungli w lesie i w oceanie.

Ta seria jest jedną z naszych ulubionych, dzieci aktywnie uczestniczą w czytaniu powtarzając proste słowa oraz bawiąc się ruchomymi elementami książeczki. Wydanie w bardzo grubej tekturze pozwala na długie użytkowanie.

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!