„Lisek Urwisek” to jedno z moich najlepszych odkryć w tym roku. Cudowna gra dla dzieci przedszkolnych i szkolnych, która niezwykle wciąga, a dzieci bardzo lubią do niej wracać. Jest grą kooperacyjną, a więc idealną dla maluchów nie lubiących rywalizacji.

W czasie gry wszyscy gracze próbują razem odnaleźć Liska urwiska, a więc wchodzą w rolę detektywów. Odnajdują wskazówki i sprawdzają w dekoderze czy podejrzany Lisek posiada określone atrybuty, a następnie eliminują z gry podejrzane liski, które nie pasują do odnalezionego zestawu wskazówek. Ważne aby cała drużyna odnalazła Liska urwiska zanim zdąży uciec i dotrzeć do swojej norki. Trenować tu możemy nie tylko współpracę, ale i pamięć, spostrzegawczość, uwagę selektywną, a także cierpliwość 🙂

Gra zawiera bardzo wiele elementów, wykonana jest z trwałych materiałów co zapewnia nam, że wielokrotnie będziemy mogli ją powtarzać. Swobodnie można modyfikować rozgrywkę, tak by dopasować grę do dzieci i zastosować wersję łatwiejszą lub trudniejszą.

Zapewniam, że pokochacie tą grę od pierwszego zagrania – zarówno dzieci, rodzice, jak i terapeuci, bo zapewnia zawsze świetną zabawę.

Co ciekawe gra zdobyła wiele nagród w różnych krajach jako najlepsza gra dziecięca w ostatnich latach.
Polecam Wam bardzo!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!