„Liski: Ojojanie” od REBEL.pl, czyli propozycja dla wytrawnych graczy z wersją pełną i uproszczoną. To gra kooperacyjna z emocjami w tle.

Ojojanie pomaga na wszelkie zło, trudności, problemy i niełatwe emocje, dzięki jego mocy możemy sobie poradzić ze wszystkimi przeciwnościami. Podczas gry podczas gry Lisia drużyna czyli lisi puchaterowie i lisie puchaterki będą bronili lisiego królestwa. Będę walczyć z problemami i komplikacjami w kolejnych rundach, a w finale zmierzą się z koszmarem, który jest sprawcą całego zamieszania. W trakcie gry gracze zbierają odpowiednie zestawy symboli ojojania. Na każdym z problemów, komplikacji i koszmarów znajduje się liczba która wskazuje ile symboli ojojania w sumie musimy zebrać, aby je pokonać. Naszym celem jest pokonanie koszmaru, który na nas czycha.

Gra to ciekawa propozycja, łącząca współpracę z treningiem akceptacji emocji, radzenia sobie z problemami i trudnościami. Będzie dobrą propozycją dla młodzieży do pracy indywidualnej czy grupowej z psychologiem czy pedagogiem. Może być wstępem do rozmowy lub służyć podpowiedzią do sięgania po własne doświadczenia z trudnościami.

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!