Jesteście znudzeni starymi ćwiczeniówkami do utrwalania poszczególnych głosek? Z pomocą logopedom i rodzicom przychodzi Egmont że swoją serią „Literkowe przedszkole” w ramach publikacji z „Akademii mądrego dziecka”.

To mini książeczki, w których główna rolę odgrywają poszczególne głoski. Dzięki zawartym w nich ćwiczeniom, kartom pracy, zagadce i obszerne u opowiadaniu z zaznaczonymi słowami zaczynający i się na daną głoskę poznajemy daną małą i dużą literkę, a także ćwiczymy jej prawidłową wymowę. Celem książeczki jest też przygotowanie dziecka do nauki czytania. W środku znajdziemy piękne ilustracje. Malutki format i bardzo niska cena (ok. 4 zł) sprawia, że książeczki można mieć nawet dla każdego dziecka w terapii w celu przekazania ich do ćwiczeń domowych. Historyjki w nich zawarte będą idealne do czytania na dobranoc, a przy okazji powtarzania słów z ćwiczoną głoską. W serii aktualnie znajdziecie: „G jak grom”, „F jak foka”, „H jak hamak”, „J jak jaskiniowiec”, „I jak infekcja”, a także „A jak antylopa”, „B jak bąbel”, „C jak cesarz”, „D jak detektyw” oraz „E jak ekierki”.

Polecam ogromnie dla przedszkolaków ćwiczących wymowę głosek lub uczących się liter i zaczynających czytać. Szczególnie jako doskonałe książeczki do domowego utrwalania ćwiczeń logopedycznych!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!