„Niezłe ciacho” od Nasza Księgarnia – gry to propozycja dla wszystkich łakomczuchów: miłośników pączków, eklerów, gniazdek, drożdżowek i ciastek różnych smaków. W trakcie gry chodzimy do cukierni i zbieramy karty z łakociami.

Co ważne, grając w kilka osób obstawiamy cukiernię, w której chcemy kupić ciastko przed rozpoczęciem rundy. Jeżeli okaże się, że jako jedyni wybraliśmy dana cukiernie–zdobywamy ciastko. Jeżeli miłośników tej samej cukierni było więcej ciastka z niej trafiają do chłodni. W trakcie gry pojawiają się karty specjalne, które urozmaicają rozgrywkę. Na koniec liczymy punktu i wygrywa gracz z ich największą ilością. Dobra strategia, planowanie, negocjowanie i blefowanie to umiejętności przydatne w tej grze.

W pudełku znajdziemy oznaczenia cukierni, znaczniki wyboru cukierni dla gracze i mnóstwo kart z ciastka i w różnych kolorach, potrzebnych w zależności od tego ile osób gra.

Gra sprawdzi się dla dzieci szkolnych, szczególnie tych lubiących smakołyki. Uwaga! W czasie gry z każdym zdobywanym ciastkiem wzrasta ochota na słodycze!

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!