Nie macie już pomysłów na zajęcia dla najmłodszych, szczególnie na początek terapii maluchów z opóźnionym rozwojem mowy?

Z pomocą przychodzi nam Roter Käfer i ich tablica magnetyczna z piankowymi magnesami FARMA. Tablica magnetyczna jest przydatna do wielu gier tej firmy, w których znajdziecie piankowe magnesy. Tablica jest samoprzylepna więc można ją nakleić w dowolnym, dogodnym do ćwiczeń miejscu. Magnesy FARMA z kolei zawierają pełen zestaw wiejskich zwierzątek i dodatkowych elementów, takich jak siano czy słońce. Znajdziemy tam małe i duże: kury, kurczaki, konie, osła, świnki, krowy, koguta, indyka, owce, pszczółkę, kaczki, psa, kota i królika. Pomogą utrwalać wyrażenia dźwiękonaśladowcze, a także przyimki przez odpowiednie układanie elementów na tablicy czy pamięć w ćwiczeniu, gdzie z elementów umieszczonych na planszy chowamy po jednym i pytamy dziecko co zniknęło.

Te pomoce dają nam wiele możliwości ćwiczeń i zabaw i co najważniejsze można ich używać wielokrotnie.

Z kolei piankowe puzzle to świetna propozycja na zakończenie zajęć z maluchem, na wyciszenie i koncentrację. Puzzle są mięciutkie, zawierają duże elementy i nie są trudne.

Gdzie kupić?

Podziel się z innymi!