Zapraszamy was na zajęcia sensoryczne w Artyście Mowy- połączone z warsztatami dla rodziców. Na Multisensorki zapraszamy dzieci od 4 miesiąca życia do 18 miesiąca życia, aby wspomagać ich rozwój poprzez wielozmysłowe doznania + mini warsztaty dla rodziców.

Multisensorki przeznaczone są dla maluszków od 4 miesiąca życia do 18 miesiąca życia. Takie zajęcia mają na celu mobilizowanie dzieci do jak najdłuższego leżenia na brzuchu lub aktywnego pełzania czy raczkowania. Ponieważ to leżenie na brzuchu jest wyjściową pozycją do przekręcania, pełzania, raczkowania i wstawania, a później chodzenia. Działania dostosowane są do możliwości i wrażliwości maluchów.

Takie zajęcia trwają 30 minut, jest to optymalny czas w jakim dziecko w takim wieku jest w stanie skupić uwagę, przyjmować i przetwarzać wciąż zamieniające się bodźce i korzystać z działań prezentowanych przez prowadzącą.

Multisensorki plus to zajęcia uzupełnione o mini warsztaty dla rodziców (15 minut), na których będzie poruszana tematyka wspomagania rozwoju dzieci w warunkach domowych. Cykliczne uczęszczanie na zajęcia pozwala dzieciom realnie kształtować ćwiczone funkcje, a rodzicom uzupełniać swój warsztat wychowawczy.

Zapraszamy was na zajęcia w lipcu we wtorki o godz. 11.00:

 • 9.07
 • 16.07
 • 23.07
 • 30.07

Ramowy plan zajęć

 1. Powitanie
 2. Piosenka sensoryczna
 3. Ćwiczenia ruchowe
 4. Budowanie świadomości części ciała
 5. Zabawy sensoryczne
 6. Taniec integracyjny ze wspomaganiem ruchowym
 7. Relaks
 8. Pożegnanie + mini warsztat dla rodziców

Zajęcia poprowadzi Monika Bednarek, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny oraz terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Założycielka Klubu Mam Maluszka na Mokotowie. Miłośniczka prostych rozwiązań i odpowiedzialnego rodzicielstwa. Zafascynowana nauką przyjazną mózgowi, czyli neurodydaktyką.

Prywatnie mama Julki i żona Miłosza.
Właścicielka marki KreatiMo i pionierka projektu #zamieńmodnenamądre, gdzie przez wiedzę, przemycaną w filmach na YouTube i wpisach na Instagramie, warsztatach i zajęciach dla dzieci pragnie zmotywować rodziców do wspierania rozwoju swojego dziecka.

Zapisy: [email protected]

Podziel się z innymi!