Zapraszamy na zajęcia wokalne dla dzieci , młodzieży i dorosłych w formie indywidualnej lub grupowej, podczas których będziecie mogli trenować swoje umiejętności śpiewu. Zajęcia odbywać się będą co tydzień w soboty w Artyście Mowy. Zapisy na zajęcia prowadzimy mailowo: [email protected] oraz telefonicznie: 793111247. Koszt zajęć indywidualnych to 110 zł/60 minut, a grupowych 80 zł/60 minut.

Prowadząca zajęcia: Aleksandra Czarzasta – ukończyła Logopedię ogólną i kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Laureatka kilkudziesięciu festiwali ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Pasjonatka teatru, muzyki musicalowej oraz wiedzy na temat zdrowego posługiwania się głosem. Swoje umiejętności wokalne rozwijała pod okiem topowych polskich trenerów wokalnych m.in. Monika Urlik, Krzysztof Wojciechowski, Bartek Caboń, Patrycja Serafin. Dydaktykę wokalną opiera o znajomość fizjologii (normy) procesu tworzenia głosu. Metodyka pracy Oli opiera się na wiedzy z zakresu logopedii, wokologii, elementów aktorstwa i poprawności językowej.
Indywidualne zajęcia śpiewu

Indywidualne zajęcia śpiewu, których celem jest świadoma emisja głosu. Lekcje te przygotują Cię do konkursów wokalnych, przesłuchań, ale także są idealną odskocznią od życia codziennego.
Zajęcia wokalne rozwijają nie tylko zdolności emisyjne, ale za równo poprawiają nastrój, koncentracje oraz iloraz inteligencji u dzieci. Śpiew działa także przeciwbólowo i poprawia wydolność oddechową.
Prawidłowa emisja głosu ważna jest także w życiu zawodowym np: dziennikarzy, polityków, aktorów, nauczycieli, wykładowców, wokalistów. Uczy, jak wykorzystywać prawidłowy oddech, wzmocnić głos i posługiwać się nim komfortowo.

Nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży
Nauka przez zabawę, poznawanie świata dźwięków, dobór ulubionego repertuaru dostosowanego do wieku i możliwości dzieci. Warsztat śpiewu dla dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania wokalnego.

Nauka śpiewu dla dorosłych
Rozwijanie mocnych stron i praca nad słabszymi.
Będziemy pracować nad: głosem, dźwięcznością, oddechem, dykcją, a na koniec całościową interpretacją utworu.
Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką śpiewu, jak i dla tych bardziej zaawansowanych.

Musicalowe zajęcia grupowe
Są to zajęcia, na których uczymy się prawidłowej techniki wokalnej poprzez świetną zabawę ze znanymi piosenkami z bajek oraz musicali. Zaczynamy od prostych ćwiczeń oddechowych następnie przechodzimy do „rozśpiewki” oraz właściwych ćwiczeń wokalnych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, które w dobrej domowej i ciepłej atmosferze chcą doskonalić swój warsztat a przy tym dobrze się bawić.

Podziel się z innymi!